Analist Gert Steens van SNS Securities verwacht dat die door de zwakkere economische ontwikkeling in de afgelopen maanden lager zal uitvallen dan in het tweede kwartaal. ,,Het zomerkwartaal was minder dan de lente in de meeste regio’s waar Randstad actief is”, aldus Steens.

In het tweede kwartaal bedroeg de groei op eigen kracht 12 procent. Steens voorziet nu een toename van iets minder dan 10 procent. De analist verwacht verder dat de groei in Duitsland en Frankrijk opnieuw sterker was dan in Nederland.

Analisten voorzien voor het derde kwartaal gemiddeld een totale omzetgroei van ruim 12 procent, tot 4,25 miljard euro. De nettowinst komt naar verwachting ruim 21 procent hoger uit dan een jaar eerder, op 87,7 miljoen euro.

Dit artikel is oorspronkelijk verschenen op z24.nl