Je betaalt er twee miljoen dollar voor, maar daar krijg je dan ook wat voor: een maaltijd van 18 gangen, met de beste kaviaar en de duurste wijnen. Op het eind krijg je bovendien een diamant cadeau.

Het restaurant Ce La Vi claimt het duurste diner ter wereld te hebben, zo meldt Mashable. Kosten: 2 miljoen dollar voor twee personen. Wie dat bedrag toevallig nog in een oude sok heeft zitten, kan overigens niet direct een tafeltje boeken: het restaurant gaat de gasten screenen en selecteert alleen de geschikte klanten.

Wat kun je daarvoor verwachten? Het gaat niet alleen om eten, het restaurant heeft ook allerlei uitstapjes geregeld: een helikoptervluchtje over Singapore, een boottocht op een cruise, en uiteindelijk een rondritje in een Rolls-Royce, die je afzet bij het restaurant.

Daar krijg je een 18-gangenmaaltijd waarbij kosten noch moeite is gespaard. Denk aan de delicate Belon-oester, Almas caviaar en alleen 44 of 55 jaar oude wijnen. Je moet wel met stokjes kunnen eten, maar die zijn dan wel van diamant. Het geheel is bovendien aangekleed met zo’n tienduizend rozen.

Aan het eind van de maaltijd – we zijn dan inclusief de uitstapjes acht uur verder – krijgt het koppel een ring van goud en platina, met daarin blauwe diamant van 2,08 karaat. Bijzonder cadeautje, want volgens Luxery Lifestyle zou een dergelijke blauwe diamant wel eens meer dan 2 miljoen dollar waard kunnen zijn: meer dan de kosten voor het diner, dus.

Dit artikel is oorspronkelijk verschenen op z24.nl